O nas

Sanatorium uzdrowiskowe Kołobrzeg

O nas

Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko znajdujące się w części uzdrowiskowej Kołobrzegu ze względu na swoje położenie jest idealnym miejscem na odpoczynek , regenerację a także powrót do zdrowia. Dobroczynny mikroklimat uzdrowiska dedykowany jest osobom ze schorzeniami układu oddechowego, układu krążenia, narządu ruchu, chorobami reumatycznymi, endokrynologicznymi oraz z cukrzycą. Bliską odległość do Parku Nadmorskiego a także cudownej szerokiej plaży doceniają zarówno Kuracjusze przyjeżdżający na turnusy sanatoryjne jak i Goście korzystający z pobytów leczniczych lub weekendowych wypadów.

pokoje i apartamenty

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje jednoosobowe, pokoje dwuosobowe oraz jednopokojowe apartamenty. Na terenie Sanatorium znajduje się kawiarnia oraz stylowe patio sprzyjające spotkaniom w większym gronie ale również samotnik z książką znajdzie dla siebie tam miejsce.

basen solankowy

Basen solankowy, bogato wyposażona baza zabiegowa to miejsca w których wykwalifikowany personel zadba o zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych Gości.  

restauracja

W naszej restauracji serwujemy różnorodne dania, do dekoracji których przywiązujemy szczególną wagę. Smak naszych potraw jest idealny, a nasi Goście mają możliwość skorzystania z diet.

Klimatyczna kawiarnia